Okul Doktor Kız Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Cocos Apps
Çocuğunuzun doktorluk mesleğine özel bir ilgisi var ise bu oyun tam da size göre.

Kız çocukları için üretilen bu oyun bu mükemmel oyun onların pek çok gelişim alanını destekleyecek nitelikte. Okul öncesi dönemde çocuğunuzun hem bir şeyler öğrenmesini istiyor hem de eğlenmesini istiyorsanız bu oyun tam size göre. İçerisinde çocuğunuzun sağlık ile ilgili öğreneceği bir çok oyun bulunan bu oyuna çocuğunuz bayılacaktır. Bu eğitici oyun da bu özellikleri yerine getirmekte. Çocuklar bu oyunu oynarken hem çok eğlenecek hem de yepyeni şeyler öğrenecek.

Oyun alanında çocukların tüm alıcıları açıktır. Çocuklar oyun sayesinde  pek çok bilgiyi kolay bir şekilde öğrenebilir. Bu yüzden bu oyunun içinde de onların gelişimini devam ettirmeyi sağlayacak pek çok bilgi var. Çocuklara vücut sağlığını öğreten bu yepyeni oyun onların keyifli zaman geçirmesini de sağlayacak. Ağız sağlığı, göz sağlığı, kulak sağlığı her biri ayrı ayrı nasıl korunur, hastalandığında ne yapılır hepsini çocuklara öğreten bu oyun onların artık çok daha bilinçli ve bilgili olmasını sağlayacak.

 Çocukların gelişimi için mükemmel olan bu oyun onların verimli vakit geçirmesine katkı sağlayacak. Çocukların sağlık alanı ile ilgili yeni bilgiler öğrenmesine destek olmak isteyen anne ve babalar bu oyunu hemen indirsin. Bunun için yapılması gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. 

Daha Fazla Göster
Okul Doktor Kız Oyunları indir